Tikai 4 soļi, lai nosūtītu sūtījumu!

 

1. Solis.  Ievadi sūtījuma parametrus un izvēlies kurjera pakalpojumu

Izvēlieties virzienu, no kurienes uz kurieni vēlaties sūtīt sūtījumus, ievadiet sūtījuma svaru un izmērus. Pasta kodu ievade pirmajā logā nav obligāta. Lai pievienotu papildus sūtījumus spiediet uz „+” zīmes.

Izvēlieties kādu no piedāvātajiem pakalpojumiem. Pievērsiet uzmanību vai pakalpojumam ir nepieciešams printeris marķējumu izdrukai un apskatiet papildus informāciju, uzejot uz "i" zīmes.

 

2. Solis.  Ievadi sūtījuma datus

Lai varētu izveidot pasūtījumu Jums ir jāievada visa iekraušanas un izkraušanas adrešu informācija. Ir jāuzrāda arī sūtījuma vērtība un satura aprakstā jāpaskaidro ko Jūs sūtat.


 

3. Solis.  Pārbaudi ievadītos datus un veic apmaksu

Pārliecinieties, ka visi ievadītie dati ir pareizi, iepazīstieties ar visiem Sūti gudri noteikumiem un izvēlieties sev piemērotāko apmaksas veidu un spiediet uz „Veikt apmaksu”.

Mēs piedāvājam 3 dažādus apmaksas veidus:
•    Apmaksa ar kredītkarti
•    Apmaksa no PAYPAL konta
•    Apmaksa ar pārskaitījumu no bankas konta-izvēloties šo apmaksas veidu pasūtījums tiek izpildīts tikai pēc naudas ienākšanas Sūti gudri kontā.

4. Solis.  Sagatavo sūtījumu nosūtīšanai un gaidi kurjeru


Pēc pasūtījuma apmaksas, sistēma uz Jūsu norādīto e-pastu nosūtīs pasūtījuma apstiprinājumu un rēķinu. Ja būs izvēlēts pakalpojums, kuram būs vajadzīgs printeris, mūsu klientu serviss 30 min. laikā, pēc pasūtījuma izveides,  nosūtīs sūtījuma marķējuma uzlīmes, kuras Jums būs jāizdrukā un jāpiestiprina pie sūtījuma redzamā vietā. Pēc e-pasta saņemšanas, pārliecinieties, ka Jūsu sūtījums ir atbilstoši iepakots un gaidiet kurjeru!