Atbilstošs iepakojums ir pamatu pamats!

 

Ieteicamais izmērs dokumentu sūtīšanai ir A4 formāta aploksne.

Dokumentu aizsegā aizliegts sūtīt jebkāda veida paraugus ( audumu, krāsu kartes vai cita veida paraugus )  bankas kartes, sim kartes, pases un  jebkāda veida datu nesējus, tādus kā memory card, usb un citus.

Dokuments ir tikai papīra formātā.

 

 

Minimālais pakas izmērs 15x10 cm

Maksimālais pakas standarta pakas svars 30 kg

Visiem sūtījumiem ir jābūt iepakotiem drošā kartona kastē, lai sūtījuma saturs netiek bojāts transportēšans un šķirošanas laikā, kā arī sūtījuma saturam jābūt fiksētām kastes iekšpusē izmantojot burbuļplēvi, spec.pildījumu vai citu pildījumu, lai pasargātu sūtījuma saturu transportēšanas laikā. Ja tiek sūtīti šķidrumi, tad tiam vienmēr  ir jābūt atseviķši iepakotiem.

 

Nestandarta sūtījumi

 

Nestandarta sūtījumi ir tādi sūtījumi , kurus savas formas vai izmēra dēļ nevar iepakot standarta kartona kastēs. Pret šādu paku iesaiņojumu jāizturas ļoti atbildīgi, lai asie gali un nelīdzenas virsmas izturētu transportēšanas, šķirošanas procesus un nesabojātu citas pakas.

Cena un iespēja nosūtīt nestadarta sūtījumu tiek noteikta individuāli.

 

 

Palešu piegāde

Ja ir nepieciešams nosūtīt paleti, paletes saturam jābūt saliktam un nostiprinātām uz paletes, tā lai neizjuktu transportēšanas laikā un pēc nepieciešamības var uzkraut citus sūtījumus, kā arī krava nevar atrasties pāri paletes malām.

Cena un iespēja nosūtīt paleti tiek noteikta individuāli.